תפריט סגור

משרד עוה"ד אלי יוגב ושות', נוסד בירושלים בשנת 1970 על ידי עו"ד יוסף ריכטר. המשרד הינו משרד ירושלמי מוביל בתחום המקרקעין עם התמחות ייחודית בתחום המגזר החקלאי וההתחדשות העירונית ומעניק ייעוץ משפטי בתחום המסחרי-אזרחי, הייעוץ והתכנון ליטגציה מסחרית-אזרחית.

היום שותפים במשרד עו"ד אלי יוגב – שותף בכיר מנהל המשרד ומייסד המשרד ואחד מעורכי הדין הבכירים והמומחים בתחום המגזר החקלאי, עו"ד עידו שוורץ – שותף המוביל את תחום ההתחדשות העירונית במשרד, עו"ד זהבית כהן – שותפה מובילה פרויקטים נדל"ניים, מלווה חברות עסקיות ועוסקת בחוזי זכיינות ועו"ד שי אוחיון – שותף צעיר ומבטיח המוביל את מחלקת ההוצאה לפועל במשרד ומומחה בעסקאות מקרקעין בדגש על טיפול במגזר החקלאי ורשות מקרקעי ישראל .

המשרד ממוקם באחד האזורים הצבעוניים והיפים ביותר בירושלים, בלבו של שוק מחנה יהודה, המהווה מוקד משיכה לבעלי עסקים, יזמים ותושבים צעירים. סמטאות השוק והאווירה הירושלמית הייחודית נשקפים מכל אחד מחלונות המשרד הממוקם בקומה השלישית שבבניין כי"ח, ומסמלים את השורשיות והנגישות המשותפת לעובדי הפירמה הזו.

לאופיו הייחודי של המשרד אחראים לא פחות מכך גם צוות של עורכי דין חרוצים ומבריקים בתחומם, ביניהם עו"ד מוטי גנץ המוביל את מחלקת הליטיגציה במשרד, מנהלת המשרד הגב' מירי קדוש, צוות מזכירות מיומן וצוות עובדי מחלקת ההוצאה לפועל.

המשרד חרט על דגלו מצוינות, יחס אישי תוך שימת דגש על זמינות, שרות איכותי ומסור ותשומת לב מיוחדת למגוון הלקוחות